Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
i

SPINNING

SPINNING

To rodzaj zajęć, w których wiele czynników kontrolowanych jest przez ćwiczącego. Zadaniem instruktora jest dostosowanie sesji treningowej do różnych zmian i potrzeb w zależności od poziomu wytrenowania, dlatego pierwsza zasada to nie bój się próbować nowych form zajęć jakimi są indoor cycling. Na zajęciach spinning uczysz się percepcji, rozpoznawania jak się czujesz przy różnych intensywnościach. Pozwala to rozwinąć świadomość osobistą.

Na zajęciach instruktor zwraca szczególną uwagę na połączenie umysłu i ciała. Każdy element , nawet szczegół Sali, w której odbywają się zajęcia jest bardzo ważny: głośność, oświetlenie, dlatego dbamy o te elementy by dostarczyć klientom wyjątkowych przeżyć emocjonalnych. Uczymy odpoczynku z zamkniętymi oczami przy muzyce, kontroli tętna, intensywności. Instruktor przypisuje określoną technikę, teren, opór, parametry kadencji, strefę energetyczną.

Zachęcamy do treningów z pulsometrem . Niezależenie czy trenujesz, aby schudnąć, czy by poprawić system krążenia , czy wzmocnić ciało. Uczymy pracować w określonej intensywności.

Pulsometr- to ważne narzędzie, które sprawia, że dajesz swojemu ciału to czego oczekuje. Jazda z pulsometrem pozwala na wkroczenie na wyższy poziom treningów W ofercie klubu rozróżniamy konkretne grupy energetyczne:

Twój cel zależy od dostosowania do odpowiedniej intensywności, dlatego bardzo ważna jest jego kontrola. Gwarantuje to efektywność i stałą kontrolę pracy przy użyciu pulsometru. Nie odłącznym elementem programu Spinning® jest muzyka, która wzmacnia doświadczenie , ma wpływ na aspekt motywacji. Klient doświadcza tej jazdy przy muzyce , w której wsłuchanie się wzmacnia koncentrację.

W programie muzyka ustala tempo i rytm , a wraz z instruktorem łączy zajęcia w piękną całość. Muzyka to motywator treningowy, łączy ciało, jazdę na rowerze ze środowiskiem i wprawia w określony stan emocjonalny, podnosi na duchu, inspiruje do pracy.